Lauterbach Julius (Praha 1873 - 1939 Praha)
Venkovské stavení, signováno vpravo dole Lauterbach, olej/karton, 47 x 63 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |